Linki


 • TOMEK FRYSZKIEWICZ / Fullfocus Studio

  Studio fotografii cyfrowej – Tomek – fotografik, grafik komputerowy, perfekcjonista, świetnie dogaduje się z klientami. Jedyna osoba, jaką znam, która w tak szybkim tempie odpowiada na wiadomości mailowe.

 • CELESTYNA KRÓL / C

  Fotografka współpracuje z celebrytami. Fotografuje dla miesięcznika „Mój Pies”, dla telewizji Canal + przy programie „Dach nad gwiazdami”. Oprócz pięknych zdjęć, zawdzięczam Celestynie również umiejętność gry we frisbee i nie tylko :)

 • SPP MODELS

  Jedna z najlepiej prosperujących agencji modelek w Polsce. Założona została w 1997 roku we Wrocławiu. Nasza krótka, lecz owocna współpraca rozpoczęła się w lipcu 2011 roku. Efekty można obserwować w zakładce PORTFOLIO.

 • DOMO TV / CANAL+ cyfrowy

  Pierwszy polski kanał przedstawiający inspiracje dla domu i ogrodu. Domo.tv prezentuje licencjonowane programy zagraniczne oraz produkcje polskie, m.in. nasz wspólny program, gdzie Dorota Szelągowska, gospodyni programu „Dach nad gwiazdami”, zagląda z kamerą do domów, mieszkań i pracowni polskich celebrytów, by poznać ich gust i styl.

  Tutaj można zapoznać się z programem oglądając zwiastuny, umieszczane na bieżąco.

 • KUCHNIA.TV / CANAL+ cyfrowy

  Kuchnia.tv to jedyny w Polsce kanał kulinarny tworzony dla wszystkich, którzy lubią jeść i gotować. Ale także dla tych, którzy na jedzenie lubią patrzeć, a wydaje im się, że brakuje im talentu kulinarnego. Dlatego też, współpraca przebiegała pysznie.

Referencje


Tvn Style

 

Z przyjemnością potwierdzamy, że Pani Vika May współpracuje ze stacją TVN Style!

Vika ma dużo cudownych cech, które są cenione nie tylko w pracy. Jest odpowiedzialna, kreatywna, niebanalna, otwarta, ma znakomite poczucie humoru i można na niej polegać. Świetnie radzi sobie w trudnych warunkach, pod presją czasu i z przeciwnościami losu. Jest niezawodna, miła w kontaktach i bardzo profesjonalna. Każdemu życzymy takich współpracowników. to nie tylko przyjemność, ale też spokój i przekonanie, że wszystko się uda.

Vika, życzymy Ci wielu sukcesów zawodowych!!!

 

       TVN Style

    Joanna Tylman
Szef Stacji TVN STYLE

Golden Media

 

Firma Golden Media Polska Sp. z o.o. współpracuje z Viką May od sierpnia 2014 roku, przy realizacji programu "Dorota was urządzi". Współpraca od samego początku przebiega bardzo dobrze.
Vika May jest osobą solidną, fachową i dyspozycyjną, łatwo nawiązuje kontakt z współpracownikami. Jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, wykonując swoją pracę na wysokim poziomie.

Polecamy współpracę z Viką May

 Kierownik produkcji
Ania Czajkowska-Piątek 

Centrum Elektryczne el12

el12_logo.jpg
Z przyjemnością chcielibyśmy polecić Panią Vika May, z którą mieliśmy okazję współpracować podczas sesji do naszego kalendarza firmowego. Na uwagę zasługuje profesjonalizm oraz poczucie estetyki. Oprócz nienagannej organizacji cenimy sympatyczną atmosferę, która pozwoliła naszym "modelkom" na doskonałe przygotowanie do sesji zdjęciowej.

Agnieszka Harus
Specjalista ds. Marketingu

Iwona Stefaniak
Specjalista ds. Marketingu 

Drukarnia OPOLGRAF

opolgraf-logo.png

Pani Vika May współpracowała z naszą firmą przy tworzeniu kalendarza na rok 2012 pt. "Dzieci Opolgrafu" jako stylistka.

Cechujące ją sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były gwarancją rzetelnie wykonanego projektu. Dzięki wykazanej kreatywności oraz zdolnościom organizacyjnym Pani Vika May z powodzeniem wykonała powierzone jej funkcje.

Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązała kontakt z dziećmi biorącymi udział w projekcie, co w wielu przypadkach pomogło w sprawnym przebiegu sesji zdjęciowej.

Jako koordynator projektu miałam okazję na bieżąco obserwować efekty pracy Pani Viki May i z pełną odpowiedzialnością polecam jej usługi. Z pewnością sprosta ona wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Marta Obłonczek
Opolgraf 

Piotr Musiał / fakestudio

fakestudio.png
Vika jest doskonała w tym co robi. W pełni zaangażowana w sesję zdjęciową, świetnie współpracuje z fotografem. Wizażystka i stylistka wysokiej klasy, którą można bez cienia wątpliwości polecić każdemu wymagającemu fotografowi. Polecam!

Piotr Musiał

Imagination Studio

imgn_logo.pngVika May pracując na zlecenie naszej firmiy wykazała się ogromnym doświadczeniem w zakresie wizażu i stylizacji, a także wiedzą na temat organizacji i prawidłowego prowadzenia sesji zdjęciowych. Vika May jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Potrafi pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie. Jest osobą sumienną i zaangażowaną w pracę, powierzone zadania wykonuje dokładnie i systematycznie dodając do tego dużą kreatywność.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Vikę May jako partnera biznesowego.

Krzysztof Luboch
Dyrektor Techniczny 

 


All rights reserved © Vika May - wizaż i stylizacja, email: vika@vika-may.pl, mobile: +48 664 236 081
site by: Piotr Musiał & imagination studio